Dzień Dziecka to czas, kiedy należy poświęcić uwagę najmłodszym – jest to również idealna okazja do spędzenia ciepłych chwil z całą rodziną.

dzien dzieckaŚwietnym sposobem na wzmocnienie więzi rodzinnych jest oczywiście wybuchowa zabawa! 4 czerwca w godzinach 10:00 – 14:30 z okazji Dnia Dziecka w Galerii Fordon odbył się Wybuchowy Dzień Dziecka.

W programie wydarzenia znalazły się m.in.: wybuchowe pokazy i warsztaty naukowe z wykorzystaniem ciekłego azotu. Natomiast prawdziwej eksplozji śmiechu młodzi Klienci Galerii Fordon, doświadczyli podczas spotkania z clownem Szymonem. Nie zabrakło również warsztatów recyklingowych. Dzieciaki pod nadzorem animatorów przygotowywały ekologiczne zabawki, które następnie zabrały do domu.

Wybuchowy Dzień Dziecka uatrakcyjnili swoim występem członkowie grupy artystycznej z MDK nr 5 w Bydgoszczy, a także podopieczni Szkoły Tańca FORDANCE – strefa ruchu. Z okazji Dnia Dziecka Galeria Fordon zorganizowała również konkurs plastyczny dla wychowanków fordońskich przedszkoli oraz uczniów klas podstawowych. W przestrzeni Galerii utworzono wystawę prac, na które można było oddawać głosy. Zwycięzcy otrzymali: za I miejsce aparat fotograficzny, za II i III – „paczkę niespodziankę”.

 

Copyright 2010 - 2017 by Galeria Fordon. All rights reserved.
Projekt i wykonanie: Strony Internetowe REMEDIA