5 marca w Galerii Fordon świętowaliśmy Dzień Babeczek. Program wydarzenia obejmował muzykę na żywo i występy lokalnych grup artystycznych.

Dzień Babeczek w Galerii Fordon - plakatCoach Anita Orzechowska przeprowadziła warsztaty motywujące pt. „Kobieta Współczesna – Porażka czy Sukces?” Nie zabrakło również licznych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Wszystkie Panie, które pojawiły się tego dnia w Galerii Fordon skorzystały z bezpłatnej metamorfozy. W strefie piękna czekali na nie specjaliści oferujący konsultacje dietetyczne, porady trenerów personalnych, zabiegi upiększające, a także porady zawodowe. Każda z Pań została obdarowana słodkimi babeczkami. Najemcy Galerii również nie pozostali obojętni na tak ważne dla swoich Klientów wydarzenie. W ich ofercie znalazły się tego dnia wyjątkowe promocje na asortyment dla Pań.

Dodatkowo w programie z okazji Dnia Babeczek w Galerii Fordon odbyły się:

  • Wykład "Śniadanie jako najważniejszy posiłek dnia. Co wybrać aby nie przytyć?" (Klub Fitness Fordon – Wykładowca Mgr Aleksandra Chołody)
  • Koncert z okazji Dnia Kobiet: wystąpił Joachim Perlik i Artur Grudziński w repertuarze A. Osieckiej, S. Krajewskiego, Cz. Niemena, M. Grechuty (Szkoła Tańca Fordance – Galeria Fordon)

Copyright 2010 - 2017 by Galeria Fordon. All rights reserved.
Projekt i wykonanie: Strony Internetowe REMEDIA