W miniony weekend na drugim piętrze Galerii Fordon miało miejsce wielkie otwarcie powiększonego aż o 700m2 klubu – była to okazja, by bez opłat skorzystać z porad, sprawdzić swoje możliwości na treningu czy dokonać rzetelnej analizy składu ciała. Dodatkowe metry kwadratowe przyniosły wiele udogodnień dla klientów – m.in. przestronne szatnie wraz z toaletami i prysznicami czy komfortowe sale z klimatyzacją. Aktualna oferta klubu została ułożona w ten sposób, aby każdy mógł znaleźć odpowiednie dla siebie zajęcia bez obaw, czy sobie poradzi – zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.

„Tak, dacie sobie radę! A wiecie czemu? Bo na zajęciach CrossFit jest tak, że wszystkie wersje ćwiczeń i obciążenia dobierane są indywidualnie do Waszych możliwości i umiejętności. Facet dostanie więcej, kobieta mniej. Albo odwrotnie, jeżeli to ona ma więcej siły” – zachęca na fanpage’u Cross Fordonu trener Dominik Pagoda. Zespół ELITE Bydgoszcz bez wątpienia zaraża pasją, uśmiechem i tworzy ciepłą atmosferę tego miejsca. Można u nich zaczerpnąć porad dietetyków, fizjoterapeutów oraz trenerów.

fit week kol

FITNESS FORDON zyskał nie tylko większą powierzchnię, ale również znacznie większą liczbę pełnych pasji i zaangażowania ekspertów do Państwa dyspozycji oraz rozszerzoną ofertę zajęciową.

W grafiku pojawiły się między innymi: nowoczesne treningi crossfit, fitness, yoga czy zumba. Cały kompleks tworzy teraz miejsce, w którym pod okiem profesjonalistów zadbasz o swoje zdrowie, samopoczucie i sylwetkę. Jedyne, co pozostało niezmienione, to atmosfera – sportowa i rodzinna.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj:
http://www.fitnessfordon.pl/
http://www.crossfordon.pl/
https://www.facebook.com/EliteBydgoszcz/?fref=ts

Copyright 2010 - 2017 by Galeria Fordon. All rights reserved.
Projekt i wykonanie: Strony Internetowe REMEDIA