Image

 

Jesień chyli się ku końcowi, już wkrótce zacznie przeszywać nas coraz silniejszy chłód. Jak w tym okresie rozgrzewać się i dbać o zdrowie?

Image

Chociaż kawa oryginalnie pochodzi z Etiopii, to jej europejską stolicą są dziś bez wątpienia Włochy. To właśnie włoskimi nazwami posługujemy się, zamawiając „macchciato” czy „esperesso”. A jeżeli już chodzi o espresso...

Image

Sezon wakacyjny w pełni – jeśli tylko możemy, nie spędzajmy urlopu w domu! Psychologowie radzą, że aby naprawdę odpocząć, potrzebujemy wyjechać. Niekoniecznie na oddaloną o tysiące kilometrów orientalną plażę, ale choćby na „wczasy pod gruszą”. Chodzi o to,by zmienić na jakiś czas otoczenie, warunki, zetknąć się z czymś nowym... To dla naszego ciała i umysłu, poddanego codziennej rutynie, bardzo ważna sprawa.

Image

 Jesień już zadomawia się za naszymi oknami – czas, by znalazła się i w naszych szafach!

Za czym projektanci i blogerzy radzą nam rozglądać się w tym sezonie?

Kierunków jest kilka. Z jednej strony ma być kobieco i folklorystycznie, z drugiej – „po męsku”.

Image

Już starożytni Grecy dostrzegli, że „w zdrowym ciele – zdrowy duch”. Sport – uprawiany w sposób przemyślany, z uniknięciem przeciążenia – może nie tylko pomóc w zachowaniu odpowiedniej sylwetki, ale także być zbawienny dla naszego kręgosłupa, stawów zmęczonych długotrwałym pozostawaniem w jednej pozycji, np. podczas pracy przed komputerem.

Copyright 2010 - 2017 by Galeria Fordon. All rights reserved.
Projekt i wykonanie: Strony Internetowe REMEDIA